MAriOLi playlisty na Spotify

Rozważaniom nad kwestią czy korzystanie z usług serwisów streamingowych jest moralne czy nie, zamierzam poświęcić kiedyś dłuuugi wpis. Tymczasem zaś MArioLA, która tak czy siak wkłada dużo pieniędzy w przemysł muzyczny, postanowiła udostępnić swój codzienny, muzyczny  misz-masz szerszej publiczności za pomocą nowoczesnych środków.

W związku z tym, każdy komu potrzeba muzycznych inspiracji może teraz po prostu odpalić playlistę MAriOli przez Spotify. Playlisty pojawiać się będą kwartalnie, choć oczywiście będę je aktualizowała na bieżąco, także zapraszam również do śledzenia profilu MAriOLi przez Spotify – wystarczy w wyszukiwanie wrzucić „spotify:user:projectmariola”.

Dla mnie te playlisty to z kolei świetna okazja, aby podzielić się z Wami utworami, które z tego czy innego powodu wpadły mi w ucho, a o których nie miałam czasu napisać szerzej. Oznacza to, że na playlistach znajdziecie utwory wszelkie – nowe i stare, z albumów, które uwielbiam i nagrane przez artystów, których muzyki „poza-tym-jednym-kawałkiem-nie-znoszę”.

Na początek zapraszam do przesłuchania playlisty „Project MAriOLA lato 2014”, a za kilka dni, już na bieżąco, pojawi się playlista jesienna. Dajcie znać czy pomysł się podoba.

Reklamy

2 comments on “MAriOLi playlisty na Spotify

  1. Tomek pisze:

    Bardzo fajna lista. Dobrze dobrane utwory. fajne się słucha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s