Ponad 50 polskich, młodych, zdolnych za jedyne 69 zł czyli Spring Break w Poznaniu

spring break

W dniach 24 – 26 kwietnia Poznań stanie się Mekką fanów młodej, polskiej muzyki:

Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników!
Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.
Kupując karnet widzowie zyskują możliwość uczestniczenia w niemal pięćdziesięciu koncertach odbywających się w sześciu salach koncertowych w centrum Poznania!
Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli możliwość uczestniczyć w imprezie, która na zachodzie jest nieodłącznym elementem życia kulturalnego (podobne konferencje organizowane są w m.in. Niemczech, Norwegii, Holandii czy Wielkiej Brytanii).
Centrum konferencyjnym i festiwalowym imprezy będzie Centrum Kultury Zamek, w którym odbywać się będą także występy zaproszonych artystów. Inne miejsca koncertowe to kluby: Blue Note, Scena Pod Minogą, Meskalina, Dragon oraz Kawiarnia Nocna Kisielice!

Szczegółowy program godzinowy imprezy zostanie ogłoszony w marcu.”

Artyści, którzy zagrają podczas Spring Break sprawili, że już od ponad 2 tygodni mam bilet w kieszeni, a dodatkowo może się jeszcze na jakieś ciekawe prelekcje załapię – żyć nie umierać! Pozdrawiam Was wiosennie, M.

Reklamy

2 comments on “Ponad 50 polskich, młodych, zdolnych za jedyne 69 zł czyli Spring Break w Poznaniu

  1. Ania pisze:

    Nie mogę się doczekać Spring Breaka!! 🙂

  2. Bardzo podobają mi się takie wydarzenia – myślę, że warto promować – młodych, zdolnych, polskich artystów. Szczerze bym się wybrał, niestety w pracy trudno urlop ;/ Słyszałem, że powstała również interaktywna platforma finansowana ze środków UE, dostępna pod tym adresem: http://livelink24.com/. Na razie nie do końca działa bo są prowadzone negocjacje z zespołami, ale od lipca ma ruszyć. Dzięki niej (mam nadzieję) zdolni artyści będą mogli się wypromować, być może dotrzeć do docelowej grupy odbiorców – wiadomo teraz Internet jest najlepszy do reklamowania wszystkiego 🙂 zachęcam ze swojej strony, żeby próbować swoich sił na rynku muzycznym i się nie zrażać, przetrwają najbardziej wytrwali 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s