OfFestival2009/a teraz? 1. zapowiedzi

to tu totu: http://2010.off-festival.pl/

jeszcze nie jako project MAriOLA ale już wtedy spontanicznie i z uwielbienia dla muzyki pojechałyśmy z Magdą na mysłowickie kąpielisko dowiedzieć się co na scenach gra lub piszczy. było bardzo dobrze.

Lech Janerka ze swoja Historią podwodną (premierowe przedsięwzięcie na polskiej scenie, mówią), The National na występie którego premierowo wypiłam wódkę z trunkiem a la „doda ci skrzydeł”, o dziwo nawet łomociarskie Health, lokalny Woody Alien, świetni Errorsi którzy skłonili do namysłu nad krytyką wszechobecnego przecież „inspirowania się” w muzyce, Wildbirds&Peacedrums którzy zagrali niezwykle lirycznie i blusowo na wokalu oraz instrumentach perkusyjnych – długo by wymieniać.

może jeszcze powiem o moim lekkim rozczarowaniu niepojawieniem się Loco Star ale wtedy to jakaś siła wyższa była o ile pamiętam więc wybaczyłam tym bardziej że miałam okazję słyszeć ich wcześniej w Sopocie; a także słabym występem odkrycia 2009 roku George Dorn Screams. nadal liczę na porywające i dobijające pesymizmem koncerty ale tamten w świetle dnia był płaski: wokal wydał się pretensjonalny a reszta nieskładna nie smutna tak ładnie jak potrafi ale zmęczona. tak to pewnie dlatego że nie w smolistym i tłocznym klubie Mózg ten koncert… bo to także lokalny band aus Bydgoszcz.

z ogłoszonych dotychczas bandów czekam najgoręcej na reaktywujący się Lenny Valentino. siły Trójmiasta i Śląska znów w dotykającym wnętrz(-ności/-a) natarciu… mój żołądek już się cieszy. dobrze że mam konto w mBanku. może bilety będą tańsze. bohemola

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s